Przedszkole w Słupsku

TRWAJĄ ZAPISY DZIECI DO PRZEDSZKOLA!

Anglojęzyczne przedszkole Stokrotka w Słupsku   powstało przede wszystkim z myślą o dzieciach, aby wspomagać i ukierunkowywać ich rozwój, zgodnie z naturalnie wrodzonym potencjałem i możliwościami. Zapewniamy opiekę i bezpieczeństwo oraz stwarzamy optymalne warunki naszym wychowankom. W naszej placówce zapewniamy dzieciom pomoc logopedyczną, jak również współpracujemy z poradnią psychologiczno – pedagogiczną w Słupsku.

Karta zgłoszeniowa do przedszkola:
-> Kliknij i pobierz <-

Godziny otwarcia przedszkola: 6:30 – 16:45

foto by Krzysztof Grecko ( www.fotografgrecko.pl)

Raport z Ewaluacji Zewnętrznej Anglojęzyczne Przedszkole Stokrotka w Słupsku Kuratorium Oświaty w Gdańsku

Prosimy kliknąć tutaj:

Cały personel ma na uwadze, to że dziecko poznaje świat przez doświadczanie. Kadra pedagogiczna to nauczyciele Wychowania Przedszkolnego z wieloletnim doświadczeniem, jak i młode osoby, wciąż podnoszące swoje kwalifikacje. Realizujemy podstawę programową dla przedszkoli zaakceptowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Nadzór pedagogiczny nad Przedszkolem sprawuje Pomorski Kurator Oświaty.

Anglojęzyczne niepubliczne przedszkole w Słupsku – prywatne przedszkole Słupsk

Nasze przedszkole jest zlokalizowane w spokojnej dzielnicy, przy ul. Hubalczyków 12, naprzeciwko Nowego Szpitala Wojewódzkiego w sąsiedztwie łąk i lasów. W pogodne dni korzystamy z dużego placu zabaw.